İdari Kadromuz


Kurucu Ortak Şirket Müdürü Fzt. Yusuf RİFAT

1978 yılında Bulgaristan'ın Smolyan şehrinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini burada tamamladıktan sonra, Yükseköğrenim Hayatına 1996-2000 yılları arasında National Sports Academy (Sofya) Kinezyoterapi Bölümünü bitirerek başlayan Yusuf Rifat, devamında ise 2000-2005 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünü başarı ile tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Odyoloji Programında Yüksek Lisansa başladı. Ertesi sene yine aynı üniversitenin Spor Anabilim Dalı Antrenman ve Hareket Programında yüksek lisansını devam ettirdi. Aynı zamanda Ankara'nın çeşitli bölgelerinde Fizyoterapist olarak çalışmalarda bulundu. Bu süre içerisinde;
 - Omurgada Manuel Tarapi,
 - Kinezyotape bantlama tekniklerini

gibi birçok kurs ve seminerlere katıldı. İyi derecede İngilizce, Bulgarca, Rusça ve Makedonca bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Kurucu Ortak Kurum Müdürü Snf. Öğrt. Alaattin OKUR


1981 yılında Amasya'nın Suluova ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini burada tamamladıktan sonra, 1999-2003 yılları arasında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Akabinde özel bir kolejde ilkokul öğretmenliği yaptı. 2006 yılında Askerlik vazifesini tamamladıktan sonra, Özel Eğitim alanında öğretmenliğe başladı. Ankara'nın çeşitli bölgeleri ve Kırıkkale'de Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği ve İdari Yöneticilik görevlerinde bulundu. Bu süre içerisinde birçok kurs ve seminerlere katıldı. Aslen Çorum Osmancık'lı olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.


Kurucu Ortak Genel Koordinatör Fzt. Erman DELİBAŞ

1993 yılında Ankara'da Gülhane Askeri Tıp Akademisinde dünyaya geldi.İlk ve ortaöğretimini Eskişehir'de tamamladı.2011-2015 yıllarında İzmir 9 Eylül Üniversitesi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü bitirdi.2016 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimine başladı.2018 yılında Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon eğitimini aldı.2019 yılında askerlik vazifesini Amasya'da 15. Eğitim Piyade Tugayında tamamladı.2014 yılından itibaren özel eğitim alanında çalışmaktadır. 2019 yılında İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi lisans öğrenimine başlamıştır. İyi derece ingilizce bilmektedir.
 - Maniplasyon ve mobilizasyon teknikleri
 - Kinezyotape bantlama tekniklerini
 - Omurgada Manuel Tarapi, 

 - CP de ortezleme
 - Uzay terapisi ve fizyoterapi ile ilgili farklı kurs ve seminerlere katılmıştır.